Úprava pitné vody

Pomůžeme vám s komplexním řešením úpravy pitné vody a její filtrace. Zabýváme se nejen úpravou pitné vody pro průmyslové účely, ale vyřešíme i potřebu upravit vody pro obce a domácnosti.

Technologie pro úpravu pitné vody

S důvěrou se na nás obraťte, pokud potřebujete pomoci s úpravou vody pro průmyslovou výrobu, hotel nebo penzion, budeme si vědět rady i s vodou pro restauraci anebo u Vás doma, ať už je to rodinný domek nebo chata. Přesně podle charakteru znečištění vaší vody na základě dodaného rozboru, vám navrhneme individuální řešení, které bude vyhovovat stavu právě vaší vody. Díky tomu zvolíme vhodnou technologii. Nejčastěji je třeba takto ošetřit vodu ze studny, ať už je kopaná nebo vrtaná. Někdy je ale třeba podstoupit úpravě i vodu z klasického veřejného vodovodního řádu.

Filtrace pitné vody

Pro každou vodu s nevyhovující kvalitou lze pochopitelně najít řešení. My zároveň dodáváme jednotlivé komponenty filtračních zařízení i kompletní systémy pro úpravu pitné a technologické vody. A většinu sortimentu a zařízení pro úpravu pitné vody navíc držíme skladem, proto vám můžeme zaručit nejkratší možnou dobu řešení vašeho problému s pitnou vodou.

Metodu úpravy vody pro průmysl ale i pro domácnosti volíme konkrétně s ohledem na účel použití upravené vody a také s ohledem na životní prostředí. Úprava pitné vody se pochopitelně řeší jinak než úprava vody, která je určena pro průmyslové užití.

Specializujeme se zejména na úpravu pitné vody a průmyslových vod. Dokážeme:

Kontaktujte nás

Při volbě správné úpravy vody vždy dbáme s maximálním důrazem nejen na kvalitu, ale i energetickou nenáročnost, jednoduchost obsluhy a schopnost dlouhodobého provozu v rozličných podmínkách. Naše zařízení a systémy se dají použít pro: