Membránová filtrace

Mít čistou vodu a vodu obecně, je v posledních letech stále větší vzácnost. Pro zajištění čisté vody je důležité se poohlédnout po technologiích, které fungují, a které dokážou zajistit pravidelný přísun kvalitní čisté vody i po jejím vnějším znečištění.

Využijte odpadní i dešťovou vodu

Kvůli nedostatku vody bude v následujících letech docházet k různým opatřením. Vy můžete být na sucho připraveni už teď, díky membránové filtraci. Ta totiž dokáže vyčistit právě odpadní nebo dešťovou vodu natolik, že se z ní stane čistá a hlavně pitná voda.

Za pomoci ultrafiltrace nebo nanofiltrace dokážete z odpadní vody udělat alespoň užitkovou vodu i v silně znečištěných místech. Ideální využití membránových filtrací je v místech s nedostatkem vody.

Membránová filtrace odstraní z vody veškeré nerozpuštěné i nežádoucí látky. Membránovou filtraci lze využít v obcích i v domácnostech i v lehkém nebo těžkém průmyslu. Těžit z ní mohou také jakékoliv areály, jejíchž budovy zachytí velké množství dešťové vody.

Přednosti membránové technologie

Největší předností je zpětné použití již použité vody. Čištění probíhá nechemickou cestou, takže se voda vrací v přírodní kvalitě. Membránová filtrace není energeticky náročná a není ani drahá. Zařízení je velmi jednoduché na provoz i údržbu a přitom nabízí vysokou účinnost.